Op 6 juni 2024 doen Warmolt en Jetta Boer van Agrarica, samen met één van hun dochters en een aantal vrienden, mee aan de Alpe d’HuZes. Dit is een jaarlijks fiets- en loopevenement voor KWF Kankerbestrijding dat op de Alpe d’Huez plaatsvindt. Onder het motto ‘Opgeven is geen optie’ fietsen of lopen 5.000 deelnemers de Alpe d'Huez tot 6 keer op en af met als extra uitdaging om zoveel mogelijk sponsorgeld te verzamelen en daarmee een bijdrage te leveren aan onderzoek naar kanker.
"In onze familie en vriendengroep hebben we het nodige meegemaakt met elkaar. Mooie momenten, maar ook ziekte en het verlies van vrienden en dierbaren om ons heen, waardoor we niet meer compleet zijn en het gemis er altijd is. Als team Friends4Friends lopen/fietsen we samen de Alpe d'Huez op om geld in te zamelen voor kankeronderzoek en allemaal dragen we de mensen in ons hart die we verloren hebben aan kanker."
Sponsoring kan hier door een bedrag te doneren en bij een bedrijfsdonatie van minstens €500,- wordt jouw logo op de achterkant van onze shirts gedrukt en op onze Friends4friends actiepagina geplaatst.
Voor meer informatie:
Agarica
A.G. Bellstraat 17
7903 AD Hoogeveen
0528-263909
info@agarica.nl
www.agrarica.nl