SVO vakopleiding food, mbo-vakopleider en trainer in de foodsector, neemt Horeca Academie over. Door het samengaan van beide organisaties versterkt SVO vakopleiding food het aanbod aan opleidingen en trainingen aan (toekomstige) culinaire professionals. Dit is een belangrijke stap vooruit in het aanbod voor een leven lang ontwikkelen (LLO).
De Voorzitter van de Raad van Bestuur van SVO vakopleiding food, Roeland Buijsse, deelt zijn enthousiasme over de overname: "We zijn verheugd om de Horeca Academie te verwelkomen in de SVO-familie. Waar wij al opleidingen en trainingen verzorgen op het gebied van onder meer foodservice en het slagersvak, vormt de Horeca Academie een waardevolle aanvulling op ons opleidingsaanbod.”
Antoine Defesche, directeur en mede-eigenaar van de Horeca Academie beaamt dit. “De Horeca Academie levert maatwerk met particuliere koks- en managementopleidingen, Engelstalige vakcursussen en praktische trainingen, zoals leermeesterschap. SVO vakopleiding food biedt onze organisatie de nodige stabiliteit om onze studenten en bedrijven nog beter te bedienen, waarbij innovatie en traditie hand in hand gaan.”
Bron: SVO