Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Miljardenschade door overstromingen in Griekenland

Terwijl de appelen bijna rijp waren om geoogst te worden, werd de Griekse graanschuur in Thessaliƫ getroffen door de zwaarste stormen in meer dan een eeuw. Nu worden de telers geconfronteerd met miljoenen euro's schade door de overstromingen. Ze mogen blij zijn als ze een derde van hun oogst kunnen redden, en dit hangt weer af van het herstel van de vernielde toegangswegen naar hun boomgaarden.

Hoe erg de schade voor de telers in Pilion ook was, hun collega's in de vlakte werden getroffen door nog grotere verwoestingen door de rampzalige overstromingen van vorige week waarbij 16 mensen omkwamen, dagen nadat bosbranden 20 mensen doodden in het noordoosten van Griekenland.

De stormen overstroomden 720 vierkante kilometer, voornamelijk eersteklas landbouwgrond, en vernietigden de gewassen volledig. Honderden gebouwen werden overspoeld, de infrastructuur van de spoorwegen werd vernield, plattelandswegen en bruggen werden verwoest en tienduizenden dieren, waaronder vee, lieten het leven.

Bron: columbian.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer