Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Israëli's consumeren 15.000 ton appelen tijdens Joodse Nieuwjaar"

Israël oogst dit jaar minder appelen dan normaal: 105.000 ton in vergelijking met de 110.000 ton in 2022. Op de dag voor het Joodse Nieuwjaar is de vraag naar appelen in Israël met 50% gestegen ten opzichte van het gemiddelde gedurende het hele jaar. Naast de appelen zal er naar verwachting ook ongeveer 6.000 ton granaatappelen worden geconsumeerd.

Amos Levin van de Vereniging van Fruittelers in Israël: "Er wordt ongeveer 15.000 ton appels geconsumeerd, terwijl de gemiddelde consumptie per persoon in Israël ongeveer 16 kilogram per jaar is."

Yaron Belhassan, CEO van de Fruittelers Organisatie in Israël, zei dat Israëlische telers dit jaar ongeveer 30.000 ton granaatappelen zullen oogsten, vergeleken met 40.000 het jaar ervoor. De lokale consumptie van granaatappelen per hoofd van de bevolking is ongeveer 4 kilo per jaar, inclusief granaatappelsap, verse granaatappelpitjes, granaatappelazijn en meer.

Bron: jpost.com

Publicatiedatum: