Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Mogelijk meer Indiaas tropisch fruit naar Rusland

Op 7 juli 2023 bezochten vertegenwoordigers van Rosselkhoznadzor, de Russische Federale Dienst voor Veterinair en Fytosanitair Toezicht, het Indiase mangofestival "AAMRUS-2023", georganiseerd door de ambassade van India in Rusland. De openingsceremonie werd bijgewoond door ambtenaren uit beide landen.

Vasily Lavrovsky van Rosselkhoznadzor sprak in zijn toespraak de hoop uit dat het festival zou bijdragen aan een langdurige samenwerking tussen Indiase mangoproducenten en Russische importeurs. Hij benadrukte ook dat de kwestie van fytosanitaire veiligheid bij de invoer van mango's grondig is bestudeerd en dat er momenteel geen beperkingen zijn op de invoer van tropisch fruit naar Rusland.

Bovendien zijn de vooruitzichten voor de levering van Indiase land- en tuinbouwproducten aan Rusland veelbelovend door de ontwikkeling van de Noord-Zuid transportcorridor.

Bron: fsvps.gov.ru

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer