Van 1 tot 3 september gaat de International Fruit Expo door in Guangzhou, China. De organisator van de expo spreekt fruitbedrijven aan die hun activiteiten op de Chinese markt willen uitbreiden. "Grote spelers in de wereldwijde fruitsector komen samen in Guangzhou. Als je nieuwsgierig bent naar de laatste trends en ontwikkelingen in de fruitsector, dan is dit het perfecte evenement", zegt Kurt Huang, woordvoerder van de International Fruit Expo.

"Op de beurs wordt het beste fruit van over de hele wereld aan de Chinese markt getoond. De expo is een platform voor het uitwisselen van ideeën, het aangaan van partnerschappen en het uitbreiden van zakelijke kansen binnen de fruitsector."

"De focus ligt op Chinese kopers. Op de beurs zullen de twee belangrijkste handelsverenigingen van China aanwezig zijn, evenals grote ondernemingen en koperskanalen met veel invloed in het land. Dit zorgt ervoor dat deelnemers direct toegang hebben tot de Chinese markt en waardevolle contacten kunnen leggen met potentiële kopers."
Volgens Kurt nodigt de beurs een groot aantal kopers uit de groothandel, e-commerce, retail en sociale kanalen uit het hele land uit. In 2021 waren er meer dan 140 exposanten. "Ondanks de impact van de pandemie ging de beurs door, wat de veerkracht en groeimogelijkheden laat zien."

Voor 2023 blijft het hoofddoel hetzelfde: kwaliteitsfruit van over de hele wereld verbinden met de Chinese markt. "De beurs hoopt fruit van hoge kwaliteit van over de hele wereld aan te trekken en daar uitstekende afnemers in Zuid-China aan te koppelen. Met een nieuw paviljoen en een groter aantal exposanten, belooft de editie van 2023 nog groter en beter te worden dan voorheen."
"Op de beurs zullen er ook gespecialiseerde conferenties en lezingen plaatsvinden. De dag voor de beurs wordt de China International Fruit Conference 2023 gehouden, waar experts uit de sector worden uitgenodigd om te spreken over actuele onderwerpen. De thema’s van dit jaar moeten nog worden aangekondigd, maar op eerdere conferenties hebben vertegenwoordigers van grote bedrijven zoals Chile Garces, Copetrut, Dole en Frusan interessante toespraken gehouden."

"Deelnemers aan de International Fruit Expo kunnen nieuwe zakelijke kansen verwachten, vooral exporteurs die de Chinese markt willen verkennen. Guangzhou, de locatie voor de editie van 2023, is China's centrum voor importfruit. Daardoor is het voor de provincies in het binnenland gemakkelijker om deel te nemen aan de beurs en in contact te komen met potentiële kopers. De doelgroep zijn professionals uit de fruitsector, handelaren, inkopers, retailers en iedereen die meer wil weten over de laatste ontwikkelingen in de fruitsector."
"De International Fruit Expo wordt een interessant evenement voor iedereen die geïnteresseerd is in de fruitsector. Het is een uitstekende gelegenheid om in contact te komen met potentiële kopers en de activiteiten uit te breiden in de Chinese markt", zegt Kurt. "Mis deze kans niet om je producten te laten zien en te leren over de laatste trends en ontwikkelingen in de branche."
Voor meer informatie:
Iris Chen
International Fruit Expo
www.fruitexpo.cn
WeChat: 上海国际水果展
[email protected]