Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

India exporteert in zes jaar tijd 200 keer meer bananen

In 2016-17 exporteerde Andhra Pradesh, een deelstaat in het zuidoosten van India, slechts ongeveer 246 ton bananen. Nu zal de export dit jaar de grens van 50.000 ton overschrijden. Deze kwantumsprong betekent een 200-voudige toename van de bananenexport in zes jaar tijd. Landen in het Midden-Oosten zijn de belangrijkste importeurs van de bananenvariëteit G9 (Grand Nain) uit de Payalaseema-regio. De variëteiten Karpura en Chakkarakeli worden geteeld in het kustgebied van Andhra Pradesh.

De regio's Anantapur, Kadapa, Proddatur, Tadipatri en Nandyal dragen het meest bij tot deze uitvoer. Het tuinbouwdepartement, dat een grote reputatie geniet in landen in het Midden-Oosten zoals Saoedi-Arabië, de VAE, Egypte, Bahrein, enz., probeert nu een GAP-certificaat (goede landbouwpraktijken) te verkrijgen om de bananenexport op de Europese markt te brengen.

Bron: timesofindia.indiatimes.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer