Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Andries van den Bogert, De Groot fresh group:

"De tijd dat consumenten met Kerst graag kersen uit Chili op tafel wilden, is voorbij"

"De tijd dat consumenten met Kerst graag kersen uit Chili op tafel wilden, is voorbij", zegt Andries van den Bogert van De Groot fresh group in een interview met het Reformatorisch Dagblad. "Maar er blijft vraag naar bananen en citrus. Die worden op een steeds minder milieubelastende wijze vervoerd en opgeslagen."

De Groot fresh group groeit nog steeds. De omzet bedroeg het afgelopen jaar ruim 250 miljoen euro. Voor de komende jaren wordt gemikt op een verdere groei. "Overnames worden daarbij niet uitgesloten."

Klik hier voor het RD-artikel

Publicatiedatum: