Op een kleine 25 km van Jerez de la Frontera – beroemd om zijn flamenco en sherry – aan de monding van de rivier de Guadalquivir en pal tegenover het natuurpark Doñana, een van de grootste natuurreservaten van Europa, broed- en overwinteringsgebied voor duizenden vogels, ligt Sanlúcar de Barrameda, een mooie Zuid-Spaanse badplaats die bekend staat om zijn Manzanilla-wijn, paardenraces op het strand en zijn ... aardappel.
De aardappel van Sanlúcar de Barrameda is een vers en hoogwaardig product van duurzame teelt. Het is een veelgevraagd product, niet in het minst om zijn smaak en voedingswaarde. En nu biedt de telersvereniging Virgen del Rocío dit uithangbord van de regio aan op Amazon, waar de Spaanse consument de aardappelen kan kopen per 10 kg doos tegen de prijs van € 34,49.
Consumenten die deze aardappel al hebben geproefd, twijfelen niet om het product goede kritieken te geven op de officiële Sanlúcar-aardappelwebsite of op Amazon.com.
Bron: elmira.es