U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Harmjan Hospers nieuwe inkoper Waterman Onions

Afgelopen maandag 13 september is het inkoopteam van Waterman Onions versterkt door Harmjan Hospers. De 23-jarige geboren en getogen Nagelees heeft zijn kennis van landbouw van jongs af aan meegekregen. Opgegroeid op het akkerbouwbedrijf van zijn vader, waar pootaardappelen, zaaiuien, peen, wintertarwe en graszaad geteeld worden, kon Harmjan zijn enthousiasme voor akkerbouw kwijt. “De oogst is wel het mooiste moment van het jaar, dan zie je eindelijk het resultaat van een jaar hard werken om je gewassen het beste te verzorgen. Het hele perceel uit de grond zien komen, dat is toch wel de kers op de taart.”

Tijdens Harmjan’s afstudeerstage bij Uienhandelonline.com heeft hij kennis mogen maken met de handelszijde van de landbouw. “Telers helpen bij hun beslissingen om tot de beste uien te komen, dat is toch wel wat mij het meest interesseert.”

Telers kunnen voor het derde seizoen nu ook terecht voor uienzaad via de website www.uienzaadonline.nl.  

Voor meer informatie:
Harmjan Hospers
+31 (6) 30 00 27 12
[email protected]

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer