Recent mocht Wezenberg Trailers uit IJsselmuiden een polyester Krone koeloplegger afleveren aan Gebr. Herbert in Zeewolde. De monteurs van Wezenberg hebben de oplegger volledig aangepast aan de wensen van de klant.
De oplegger is voorzien van een Thermoking SLX-i300 koelmachine en een Dhollandia 2.500 kg onderschuivende laadklep. De reclame is uitgevoerd in full colour.
Gebr. Herbert is gespecialiseerd in de teelt van Hollandse vollegrondgroenten. De teelt bestaat met name uit spruiten, bloemkool, boerenkool en spinazie. De geschiedenis van het bedrijf gaat terug naar begin 70-er jaren toen het bedrijf werd opgericht in Zoetermeer.
Via Zevenhuizen en Waddinxveen verhuisde het bedrijf in 2001 naar de Zeewolde waar de groei werd doorgezet naar de huidige omvang.
Voor meer informatie:Wijnand Hartman
Wezenberg Trailers
Spoorstraat 26
8271 RH
IJsselmuiden
+31 (0)638 434 586
wijnand@wezenberg.nl
www.wezenbergtrailers.nl