Een vrouw moest onlangs €1.858 betalen voor een tros bananen bij een Londens filiaal van Marks & Spencer. Aangezien ze Apple Pay gebruikte, gold er geen maximumlimiet voor haar betaling.
Cymbre Barnes haalde onderweg naar haar werk nog snel even wat producten voor haar lunch, waaronder een tros bananen van €1,16. Ze rekende af met Apple Pay (waarbij er geen maximum limiet geldt voor contactloos betalen). Veel later ontdekte ze pas dat er iets flink mis was gegaan.
Tot haar grote schrik had de kassa haar per ongeluk €1.863 laten betalen, terwijl haar boodschappen bij elkaar niet meer dan €4,65 kostten.
De fout had niets te maken met Apple Pay maar wel met de self-servicekassa waar de vrouw afrekende, en omdat Apple Pay geen betalingslimiet heeft in het VK, kostte een simpele tros bananen haar €1858.
Bron: leeds-live.co.uk