Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Grootste aardbei weegt 289 gram

In Kadima-Tsoraev, Israël, is een aardbei van 289 gram gevonden. De familie Ariel, eigenaars van het teeltbedrijf Be-Sadku, waren verrast toen zij op hun kwekerij dit bijzonder grote exemplaar aantroffen. Het is de grootste aardbei ter wereld en overtreft daarmee het vorige record van 250 gram.

De telers denken dat deze buitengewone groei van de aardbei het gevolg is van de goede weersomstandigheden. Dit is niet het enige grote exemplaar dat dit jaar door de aardbeientelers is gevonden, want de aardbeien zijn dankzij het goede weer iets langer dan normaal gerijpt. Het ras van de aardbei is niet bekend.

Bron: agrimaroc.ma

Publicatiedatum: