U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Bananen in de bioscoop: Pathé test gemaksfruit Chiquita

Bioscoopketen Pathé heeft een aantal tests op het gebied van haar assortiment gelanceerd. Het betreft de verkoop van gemaksfruit en diverse smaken popcorn, die worden aangeboden in een aantrekkelijke regenboogpresentatie, vertelt het bedrijf aan Outofhome-shops.

“Deze tests lopen tot en met eind februari in een aantal theaters”, zegt Bram van den Broek, senior manager concessions Pathé. De bioscoopketen wil met fruit van Chiquita een nieuwe doelgroep aanspreken. “We verkopen het al jaren met succes in één bioscoop. Echter willen we het nu landelijk inzetten met een A-merk. We zijn nog niet helemaal tevreden, omdat de koeling niet de juiste presentatie biedt. We gaan dus nog testen met andere koelingen."

Lees het volledige bericht bij Outofhome-shops.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer