U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Australische bosbranden 2019-2020 gevolgd door satelliet

Deze video toont de verwoestende effecten van de bosbranden in december 2019 / januari 2020 in Australië. Het totale verbrande gebied in het nationale park Kanagra-Boyd en het omliggende gebied is ongeveer 270.000 hectare (2.700 km2). Dit is gelijk aan de oppervlakte van Hong Kong of Luxemburg.

Voor de video hebben zijn foto's van de ESA Sentinel 2-satellieten gebruikt om de branden zichtbaar te maken en het totale getroffen gebied te tonen. Om de 5 dagen maken de Sentinel 2-satellieten beelden van elk deel van de wereld. Als er geen wolken zijn, kunnen de foto's niet alleen worden gebruikt voor brandmonitoring, maar ook voor telers om hun gewassen te monitoren.


 
Bron: Data for Farmers
 
 
 
 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer