Claas van Os vertrekt bij Levarht

Na 8 jaar bouwen aan en vergroten van de zichtbaarheid van Levarht, vinden Claas van Os (director Marketing & New Business Development) en de directie van Levarht het tijd om de verdere ontwikkeling van de commerciële- en marketingactiviteiten over te dragen aan de nieuwe generatie.

Bovenstaande biedt beiden de mogelijkheid om nieuwe uitdagingen aan te gaan.Claas zal zijn werkzaamheden voor Levarht per 1 oktober beëindigen. Deze zullen worden overgenomen door de directie en het commercieel management.

De directie van Levarht dankt Claas voor zijn inzet, vernieuwende ideeën en bovenal zijn enthousiasme.


Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.