Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Carrefour trekt zich terug uit Colombia

De Franse supermarktketen Groupe Carrefour heeft zijn aandeel in Colombia voor 2 miljard verkocht aan de Chileense Cencosud Group. De deal zal waarschijnlijk nog dit jaar afgerond worden. Carrefour was al sinds 1998 aanwezig in het Zuid-Amerikaanse land en bezit onder meer over 72 hypersupermarkten, 16 normale supermarkten en 4 'cash & carry'-winkels, vergelijkbaar met het Nederlandse Makro of Sligro.

Over het laatste boekjaar, dat werd gesloten op 30 juni jongstleden, werd een omzet van ongeveer 1,5 miljard euro geboekt. Het Chileense Cencosud is in Zuid-Amerika een toonaangevende retailorganisatie. Het heeft naast Chili ook vestigingen in Brazilië, Peru, Colombia en Argentinië.

Bron: Nu.nl
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer