U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
"Nico Schaft: "Hoogtepunt consumptie tijdens Moonfestival"

Eerste Thaise longan gearriveerd bij 888 Fruit Company

Tholen - 888 Fruit Company in Rungis heeft vanmorgen een reefercontainer met verse longan uit Thailand binnengekregen. "We werken hiervoor samen met de firma Boonmee, die volledig gecertificeerd is voor dit product", vertelt Nico Schaft. 888 Fruit Company levert deze exoot in 3 kg verpakking. "Wij zullen vanaf nu wekelijks aankomsten binnenkrijgen tot het einde van het seizoen, ongeveer half oktober."



Longan wordt in Azië ook wel dragon eye genoemd en is een verre familie van de lychee. In Azië wordt de longan voor verschillende doeleinden gebruikt, zowel in de soep als voor medische doeleinden. Volgens Nico Schaft ligt het hoogtepunt van de consumptie van deze exoot tijdens het Moonfestival op 30 september, waar alle Aziatische mensen in Europa met hun familie longan consumeren.


Voor meer informatie:
Nico Schaft
888 Fruit Company
Rungis, Frankrijk
Tel: +33 145603640
Mobiel: +33 609814815
E-mail

Gerelateerde artikelen → Zie meer