Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).
Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken. Bedankt!
Gruppo Tarulli wint prestigieuze prijs met biodruiven
De 'Targa Bacca d'Oro' werd dit jaar uitgereikt aan Antonio Tarulli en Maria Daugenti, twee jonge ondernemers van O.P. Ortofrutticoli Gruppo Tarulli'. Dit is een producentenorganisatie voor biologische druiven.
Antonio Tarulli en Marilena Daugenti tijdens Fruit Logistica in Berlijn.
O.P. Gruppo Tarulli, opgericht in 2007, is ontstaan uit de behoefte om biologische tafeldruiven te produceren en op de markt te brengen. Er zijn veel verschillende rassen beschikbaar. Deze onderscheiden zich van elkaar in kleur, met of zonder pit, smaak en oogstperiode.
Enkele van de soorten die worden geproduceerd door O.P. Ortofrutticoli Gruppo Tarulli. Van links naar rechts: seeded Victoria, Crimson Seedless en seeded Black Magic.
Onderstaand: de traditionele 'Italia' druivensoort, met pit.
Verpakken
Van de Europese landen is met name Duitsland geïnteresseerd in biologische druiven. O.P. Tarulli verkoopt 60% van zijn druiven op deze markt. Daarna volgen Oostenrijk, Nederland, Verenigd Koninkrijk en Noord Europa.
De druiven worden gesorteerd, verpakt en verplaatst naar moderne koelcellen om het fruit zo snel mogelijk gekoeld te krijgen; daarna worden ze meteen vervoerd naar de distributiecentra.
Pakhuis voor het sorteren en verpakken van de druiven.
Seeded Italia en Red Globe druiven gemengd verpakt in bakjes.
kartonnen verpakking voor biologische Italia tafeldruiven.
Om de kwaliteit en echtheid van de druiven te kunnen garanderen, heeft Gruppo Tarulli verschillende certificaten die voldoen aan de consumenteneisen.