Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Koornstra & Co: € 1.000,- voor Ride for the Roses

Eerste Hollandse komkommers 2012 van Kwekerij de Cirkel

Op de eerste maandag van 2012 werd ook de eerste Hollandse komkommer van het seizoen geoogst. De komkommers kwamen uit de kas van Kwekerij De Cirkel in Bergschenhoek. Daar teelt eigenaar Peter Poot het ras Troika onder assimilatiebelichting.

Vaste afzetpartner Koornstra & Co greep de primeur meteen aan als lokaal sponsor van de Ride for the Roses, die dit jaar vanuit Naaldwijk start. De komende acht maanden wil het bedrijf een aantal acties op touw zetten om geld in het laatje te brengen voor het goede doel, KWF Kankerbestrijding. Directie van Koornstra & Co deed alvast de toezegging dat de opbrengst van de primeurkomkommers met € 1.000,- zal worden verhoogd, als eerste donatie. Peter Poot van De Cirkel werkt voor de afzet al jarenlang naar tevredenheid samen met Koornstra & Co. Zowel kweker Poot als de inkopers van Koornstra toonden zich zeer tevreden over de kwaliteit van de eerste komkommers van het jaar.


Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer