Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Druivententoonstelling in Themapark De Westlandse Druif

In het weekeinde van 24 en 25 september a.s. wordt in Themapark De Westlandse Druif de jaarlijkse druivententoonstelling gehouden. Hobby telers en professionele druivenkwekers zenden hun beste Westlandse Druiven in die door een deskundige jury beoordeeld worden.



De druivententoonstelling is te zien in de Corridor van het Themapark. Naast de schitterende druiventrossen zijn schilderijen te bewonderen van Mariska de Kok en haar cursisten. Het geheel wordt gecompleteerd door antiek van Chris van Waes. De druivententoonstelling zal op zaterdagmorgen worden geopend door Druivenprinses Daisy Mostert en dan zullen ook de prijswinnaars bekend worden gemaakt. Tevens is de prijsuitreiking van het WK krenten. Tot 12.00 uur is er ook nog een schaaksimultaan met Westlandse politici.

De druivententoonstelling is gratis te bezoeken op zaterdag 24 en zondag 25 september tussen 11.00 uur en 17.00 uur. Voor de reguliere rondleidingen op die data geldt een speciale toegangsprijs van 5 euro per persoon. Rondleidingen starten om 11.30 uur , 13.30 uur en om 15.30 uur. Het Themapark is gelegen aan de Vlotlaan 535 te Monster.

Publicatiedatum: