Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Duitsland: Pompoenenseizoen van start

In week 35, begin september start in Duitsland het pompoenenseizoen officieel. In week 33 en 34 was er ook al een deel beschikbaar op de Duitse markt. Marktanalysen geven aan dat het aanbod dit seizoen erg groot is.

Er zijn steeds meer variƫteiten en de oogst van Hokkaido-pompoenen (foto) wordt elk jaar groter.

De retail is ook al druk bezig om de pompoenen te promoten. De vraag naar pompoenen is in september en oktober het hoogst. Uit onderzoek blijkt dat in de afgelopen jaren 65-77% van de totale oogst in deze twee maanden is aangeschaft.

Bron: Ami-informiert.de
Publicatiedatum: