Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
tevens Chinese knoflook onder ViVa-label

Israëlische mango's en Bahri-dadels beschikbaar bij Verdi Import



Tholen - Bij Verdi Import is het Israëlische mangoseizoen van start gegaan. De Barendrechtse importeur heeft de variëteiten Tommy Atkins, Shelly en Lily beschikbaar onder de labels Kedem en Yonatan. Daarnaast heeft Verdi speciaal voor de ramadan dadels in het assortiment. Deze week worden de verse Bahri-dadels per vliegtuig uit Israël verwacht. De dadels worden per 5 kilo verpakt.



Verder heeft Verdi knoflook uit China beschikbaar onder het ViVa-label. De knoflook kan worden geleverd in verpakkingen van 10 kg, 20x500 gram en 40 x 250 gram. Voor al deze producten geldt dat de afladers volledig GlobalGAP-gecertificeerd zijn.



Klik hier voor meer fotomateriaal van de mangoproductie

Voor meer informatie:
Jacob Visser
Verdi Import
Koopliedenweg 38
2991 LN Barendrecht
Tel.: (0180) 61 88 11
Fax: (0180) 61 88 25
www.verdiimport.nl