U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

VK: Elliott Absorbents introduceert met trots de Berry-Sorb

Tholen - Na uitgebreide praktijkproeven en 12 maanden marktontwikkeling is het Engelse bedrijf Elliott Absorbents trots op de introductie van hun absorberend kussen “Berry-Sorb”.

 

Speciaal ontworpen voor een uitstraling van fris en vers voor een langere periode van zachtfruit, zoals bramen en frambozen. Berry-Sorb combineert demping met een dubbellaags absorberende cellulose met een gesealde toplaag.
 
Het kussen absorbeert elke druppel vocht met eventuele schimmels volledig om bederf te voorkomen. De demping voorkomt kneuzing van de vruchten en het kussen is biologisch afbreekbaar.



Er wordt geschat dat Britse supermarkten jaarlijks 7% van hun zachtfruit verliezen door rot en kneuzingen. De Berry-Sorb is beschikbaar op rollen in verschillende formaten en over de hele wereld beschikbaar.

Elliott Absorbents, opgericht in 1982 en gevestigd in Rochdale, is de grootste producent in het VK van absorberende producten voor de voedselproducenten.

Voor meer informatie:
Matt Hankins
Elliott Absorbents
[email protected]
www.elliottabsorbents.co.uk