Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Luchien Hoving wordt topman Bijeen

Luchien Hoving heeft jarenlange inkoopervaring in de foodretail. Zo werkte hij onder andere voor Albert Heijn, AMS B.V. en AS Watson Europe Holdings B.V. De laatste drie jaar was hij Senior Vice President Corporate Brand, Global Sourcing & Quality Assurance voor Shopper Drug Mart in Canada. Frits van Eerd en Tom Heidman: "Wij zijn erg blij met het aantrekken van Luchien. In hem zien we de leider die de positie van BIJEEN in de markt verder zal versterken".

BIJEEN gaat zich verder uitbreiden met een inkoopafdeling voor Vers. Dit betekent dat de directie wordt uitgebreid met een inkoopdirecteur voor deze categorie. Inmiddels wordt er gezocht naar een geschikte kandidaat voor deze positie. Voor de inkoopafdelingen: A-merken en Private Label & C-label heeft BIJEEN met het aantrekken van vijf nieuwe Senior Inkopers haar organisatie versterkt. Dit zijn:

Eric Hazelberg afkomstig van onder andere Pepsico, Ahold European Sourcing en Albert Heijn; Henk Mulder afkomstig van Laurus en Super de Boer en Nico Kappart afkomstig van o.a. DeliXL en Compass Group Nederland, worden alle drie Senior Inkoper Inkoper Private Label & C-merken.

Kees Stalenhoef die afkomstig is van onder andere Vendex Food Groep, Laurus en Super de Boer en Roché Arts die werkzaam is geweest bij Albert Heijn en Sligro, worden beide Senior Inkoper A-merken. Wij heten Luchien Hoving en de nieuwe inkopers van harte welkom bij de organisatie en wensen hen veel succes in hun nieuwe functie.


Publicatiedatum: