N&S wereldkampioen behoudt zijn titel
Zaterdag 24 oktober werd in Herent (België) in Dansschool De Smet-Camby door IDO (International Dance Organisation) het Wereldkampioenschap Argentijnse Tango gehouden.
In een spannende finale met vier Italiaanse en twee Belgische paren was de spanning te snijden. Het Italiaanse paar, dat in de afgelopen jaren al een keer vierde en derde werden op het WK, dansten op de top van hun kunnen. Maar de titelverdedigers haalde wederom het onderste uit de kan.
Toen de uitslag uiteindelijk bekend werd gemaakt was de vreugde enorm. Voor Peter en Marga was het bovendien extra leuk dat zij voor elke dans tijdens dit kampioenschap de eerste plaats wisten te behalen.
We feliciteren jullie van harte dat jullie wederom minimaal nog één jaar regeren als wereldkampioen.