Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

AH Zaltbommel niet akkoord met schikking stroomstoring Bommelerwaard

Ferry Boender, eigenaar van de Albert Heijn in Zaltbommel, gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van Dienst Regelingen. Boender leed voor 110.000 euro schade doordat de stroom uitviel nadat een helikopter van Defensie een hoogspanningskabel kapot trok. Dienst Regelingen wil niet meer dan 64.000 uitkeren. Boender laat het er niet bij zitten.

Als gevolg van de langdurige stroomstoring moest Boender de winkel sluiten, 40 kubieke meter koel- en versproducten weggooien en extra personeel inschakelen om dat te regelen. In totaal bedroeg de schade 110.000 euro. Het schikkingsvoorstel dat Boender van Dienst Regelingen ontving kwam uit op een vergoeding van 64.000 euro. Bedrijfsrisco, stelt Defensie, want de Albert Heijn had een eigen noodaggregaat in huis moeten hebben.

Boender is niet te spreken over de houding van Defensie. Volgens Boender heeft Defensie in het overleg tot nog toe goed door laten klinken dat er wel eens een lange juridische strijd zou kunnen volgen als hij het voorstel niet zou aannemen.

Bron: Distrifood
Publicatiedatum: