Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
"Frits de Mooy: "Ideaal voor horeca en restaurants"

Nieuw bij Wijnand de Mooij: Cima di rapa

Tholen - Sinds kort heeft Wijnand de Mooij een nieuw Italiaans product in haar assortiment: Cima di rapa. Met dit vernieuwende product hoopt Frits de Mooij een nieuwe weg in teslaan en het Fortuna Verde assortiment uitbreiden met exclusieveItaliaanse producten, zodat de overheerlijke keuken van Italiƫ meerbekendheid krijgt op de Nederlandse markt. "Ik hoop dat het net zo'n succes wordt als de alom bekende baby leaves van Fortuna Verde", zegt Frits de Mooij. "Dit product is ideaal voor de horeca en restaurants!"



"In Italiƫ is cima di rapa een standaard product, maar in Nederland is het minder bekend. Daarom leveren we bij elke doos twee recepten. Zo kan degroente bereid worden op de traditionele Italiaanse manier of op demoderne manier geserveerd met pasta", vertelt Frits. Ook is er bij de recepten eenstukje geschreven over de geschiedenis van cima di rapa."

Alleen de koppen van de plant zijn verpakt, omdat de struik niet kan worden gegeten. De groenten zijn per twee kilo in een doos verpakt. "Cima di rapa is erg gezond, want het bevat veel ijzer, calcium en Vitamine A en C. Het is dus zeker het proberen waard", besluit Frits.

Voor meer informatie:
Frits de Mooij
Mooij Quality
Mob: 06-12589687
www.mooyquality.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer