U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
Goedkeuring overname Dole niet voor eind 2018

Total Produce houdt vast aan groeiverwachting

Total Produce bevestigt dat de groep dit jaar inzet op groei op vergelijkbare basis, zonder impact van de Dole overname. De groeiverwachtingen van de groep zijn onveranderd. Het eerste half jaar wordt de groei wel beperkt door ongewoon weer en wisselkoerseffecten.
 
Zoals in februari aangekondigd gaat het bedrijf een bindende overeenkomst aan om 45% van de aandelen Dole te kopen voor 260 miljoen euro. De overeenkomst wacht nog op goedkeuring. Naar verwachting zal in de tweede helft van dit jaar de deal afgerond worden. Mededingingswaakhonden aan beide zijden van de oceaan moeten de deal goedkeuren. De Europese Commissie zou al aangegeven hebben meer tijd nodig te hebben. Haar reactie wordt tegen het einde van dit jaar verwacht.
 
Oorspronkelijk hoopte Total Produce de deal halverwege dit jaar te kunnen afronden, zo schrijft de irishtimes.com.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer