Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Je telefoon opladen met fruit

Wie kent het niet? De accu van je telefoon is leeg maar je bent je oplader vergeten. Vanaf nu is dat probleem zo opgelost. Met een USB-kabel en een stuk fruit laad je je telefoon zo weer op! In het onderstaande filmpje wordt uitgelegd hoe dit werkt.


Wat deze man doet, is verbazingwekkend. Hij gebruikt een USB-kabel en een appel om zijn telefoon op te laden. Het is ook prima te doen met andere fruitsoorten. Citroenen werken zeer goed, evenals sinaasappelen. Het fruit werkt als een soort batterij en wanneer je niet genoeg hebt aan één citroen of sinaasappel, dan kun je er gerust meerdere gebruiken.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer