Economy koeltoonbank kostenbeparend
De Economy koeltoonbank
De Economy koeltoonbank is geschikt voor het presenteren van vlees, kaas en maaltijden en is verkrijgbaar in vier lengtematen: 2, 3, 4 of 5 meter. De toonbank is voorzien van hoge rechte glasopstand, waardoor de producten in de gehele toonbank goed zichtbaar zijn. Het bovenste, horizontale gedeelte van de ruit dient tevens als betaalplateau. Het werkblad is vervaardigd van RVS.
De toonbank is uit te breiden met diverse opties, bijvoorbeeld bevochtiging, nachtafdekking en (front)verlichting. En accessoires zoals een saladebakjeshouder of kassaplateau.
Toonen: "De Economy koeltoonbank verschilt van conventionele koeltoonbanken vanwege de grote kostenbesparing. Producten drogen minder snel uit, energiekosten vallen lager uit en je bespaart ook nog eens personeelskosten, want de toonbank is sneller schoon te maken".
Brouwer Groente en Fruit te Zeist
De eerste afnemer voor wie Toonen deze koeltoonbank heeft geplaatst, is Brouwer Groente en Fruit, met een vestiging op het Vrijheidsplein in Zeist. Het Vrijheidsplein is een compact winkelcentrum waar de consument terecht kan voor de alledaagse boodschappen. Deze maaltijdtoonbank van 4 meter land is voorzien van rechte ruiten en een glazen betaalplateau. Aan de muurzijde is er gekozen voor een spiegelruit om de toonbank optisch nog groter te laten lijken. De prachtige vers bereide salades en maaltijden worden gepresenteerd in zwarte schalen. De verschillende maten GN schalen geven de mogelijkheid diverse hoeveelheden te presenteren en toch de gehele toonbank te vullen.
Celik Market te Amsterdam
Daarna was Celik Market aan de beurt. Na een verbouwing ging deze vestiging op woensdag 6 april weer open voor publiek. Celik Market is gevestigd aan het Bijlmerplein te Amsterdam. Deze winkel is voornamelijk gericht op Turkse consumenten. Het assortiment bestaat onder andere uit groente, fruit, specerijen, olijven en Turkse specialiteiten zoals Turks brood en baklava. Celik Market heeft twee toonbanken laten plaatsen: een maaltijdkoeltoonbank en een vleeskoeltoonbank.
Als onderdeel van het middeneiland is de (2 meter lange) Maaltijd koeltoonbank met hoge glasopstand voorzien van olijven engevulde zoete pepers. Ook is er een groot gedeelte ingericht als slagerij. Daarvoor is achter in de winkel iser een 5 meter Economy vleeskoeltoonbank geplaatst. Al het vlees wat Celik Market aanbiedt is Halal. Om in de toonbank een scheiding te kunnen maken tussen de verschillende soorten vlees, wordt er gebruik gemaakt van een demontabel plexiglas tussenschot.
Voor meer informatie:
Toonen Winkelinterieurs
Landscheidingsweg 12
3962RC Wijk bij Duurstede
Jeannette Toonen
T: +31 (0) 34 356 3030