Het fruit dat het bedrijf exporteert, wordt geteeld in bedrijven die volledig onder controle staan van het technische team van Jana Fresh. "Dit seizoen verwachten we 20 containers te exporteren in vergelijking tot 5 containers in het vorige seizoen." Mahrous legt uit dat deze groei te danken is aan het feit dat men met meer telers samenwerkt en dat men beter inzicht heeft verkregen in de markt en de wensen van klanten.
Het voordeel dat het bedrijf biedt aan fruitimporteurs met name op de markten in Zuid-Oost Azië, is dat de granaatappelen worden aangevoerd in MA-zakken. "Dit betekent dat ze tot 90 dagen toe bewaard kunnen worden, waardoor de gunstigste marktomstandigheden afgewacht kunnen worden," licht Mahrous toe.
De consumenten op deze markten geven de voorkeur aan granaatappelen met een mooie rode kleur, een zoete smaak en zachte pitten.
Jana Fresh hecht eraan om zijn selectieprocedures en transportprocessen aan te passen aan de hand van de feedback die zij krijgen van hun afnemers. Mahrous vertelt dat gezien de situatie in Jemen en vanwege het feit dat het Indiase granaatappelseizoen voorbij is, de Egyptische granaatappelen het goed zullen doen op de Maleisische en Indonesische markten. Het komt er eenvoudigweg op neer om eersteklas fruit tegen een goede prijs aan te bieden.
Voor meer informatie:
Abdelrahman Mahrous
Jana Fresh
Tel 0020 100 7274 754
Email export@janafresh.com
www.janafresh.com