Keith Hobbs en zijn vrouw Laura vluchtten donderdag met hun vier kinderen -in pyjama- toen ze de cocon in hun huis in Nuneaton, Warwickshire vonden. Hen werd door een deskundige verteld dat het waarschijnlijk de eitjes waren van een Braziliaanse zwerfspin (phoneutria fera), die poten tot 15 cm lang kunnen hebben en met z'n giftige beet kan doden.
Geoff Grewcock, die het wildreservaat van Warwickshire runt: "We kregen een telefoontje van het gezin dat de bananen bij de Aldi had gekocht, toen er wat eitjes in bleken te zitten. Bij het bepalen van de afkomst van de eitjes, dachten we dat het waarschijnlijk om de phoneutria fera ging. Die kunnen je doden. Ik heb te maken gehad met schorpioenen en zwarte weduwes, maar nog nooit met één van deze spinnen."
De Aldi supermarkt sloot de deuren nadat er een nest eitjes van 's werelds gevaarlijkste spin werd gevonden. Maar een woordvoerder van Aldi liet weten: "De veiligheid van onze klanten is onze absolute prioriteit en dus werden de bananen in kwestie onmiddellijk uit de winkel verwijderd als voorzorgsmaatregel. Na een onafhankelijke deskundige analyse kunnen we bevestigen dat de eitjes volstrekt onschadelijk waren en niet van de phoneutria fera."