Javeko bouwt zowel koel- als vriescellen
Ontwerpen en bouwen
Vier pijlers van Javeko vormen de basis bij het ontwerpen en bouwen van koelruimten en vriesruimten: knowhow, ervaring, hoogwaardige producten en een vakkundige montage. Met deze basis bouwt Javeko koelcellen, vriescellen, verwerkingsruimten, distributiecentra, bedrijfshallen enz. De inzet van de vier pijlers maakt voor iedere bedrijfsruimte een advies op maat mogelijk. Na uitgebreid overleg met de klant en bestudering van de situatie ter plaatse, ontvangt deze een duidelijke offerte met daarin de afmetingen, de te gebruiken isolatiematerialen en deuren.
In de offerte vindt de klant ons technisch advies dat is afgestemd op zijn wensen en de producten die uiteindelijk in de te isoleren ruimte worden bewaard of verwerkt. Uiteraard mag de klant daarbij verwachten dat wij voldoen aan de normen en eisen die in zijn vakgebied worden gesteld.
Specialisatie in de AGF-sector
Voor Javeko is de AGF-sector de belangrijkste markt. Ze bouwen daar zowel cellen om te koelen (tot 0°C) als om te vriezen (0° tot -28°C). De vriescellen zijn met dikkere isolatiepanelen uitgevoerd. Het bedrijf bouwt ook koelcellen voor ULO-bewaring van appels en peren. De afmetingen hiervan variëren van klein tot groot en van één tot meerdere cellen per fruitbedrijf. Onderdeel van het bouwproces is het opleveren met testresultaten. Elke ULO-cel wordt direct na oplevering vakkundig getest op gasdichtheid, zodat de fruitteler de zekerheid heeft zijn appels en peren te bewaren volgens de geldende normen. Een veilig gevoel in combinatie met de verleende garantie van 5 jaar.
Productieprogramma en montage
Javeko levert een grote verscheidenheid aan isolatiematerialen van uitsluitend topmerken. Het bedrijf heeft zowel polyurethaan als polystyreen isolatiepanelen in het assortiment, die borg staan voor een perfecte isolatie. Omdat brandwerendheid een steeds belangrijker rol speelt in de bouw biedt Javeko ook hiervoor de juiste producten, zoals steenwolpanelen. Deze merkvrijheid geldt ook voor de draai- en schuifdeuren.
Voor meer informatie:
Jan van Eekelen
Javeko
Mob: 06-51134039.