Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Hoe voer je een lastig gesprek over verzuim?

Een gesprek met een medewerker die een tijd ziek is geweest, kan lastig zijn. Behoefte tips hoe u dit aan kunt pakken? Volg dan de online training Verzuim Onder De Duim.

U leert hoe u het verzuim binnen uw bedrijf kunt beïnvloeden, welke wettelijke verplichtingen u hebt, hoe u zieke medewerkers terug naar het werk begeleidt en hoe u effectieve gesprekken voert.

De training bestaat uit vier modules van elk ongeveer tien minuten. Tekst en filmpjes met voorbeelden uit de praktijk wisselen elkaar af. De training is ontwikkeld door Stigas. Interesse? Kijk op www.sazas.nl

Bekijk hier alvast de filmpjes over het voeren van lastige gesprekken.
In filmpje 1 gaat het fout.
In filmpje 2 een stuk beter.


Bron: Stigas
Publicatiedatum: