Agro Businessclub Westland over multimodaal transport
Aad van Daalen excuseerde voorzitter Mart Valstar en opende de ledenbijeenkomst
Algemeen directeur Peter Sierat van TLN hield een inleiding over de kansen van multimodaal vervoer in de AGF-sector
Aandachtig publiek met op de eerste rij Aad van Daalen, Henriëtte Hoogstad, Rinie Huijbregts en Arie Middelburg
Veel transporteurs in de zaal
Frans van den Boom van Groenenboom Transport heeft inmiddels de nodige ervaring met multimodaal vervoer. Hij ziet veel meer voor- dan nadelen. Vorig jaar startte zijn bedrijf een eigen containertransferium in Ridderkerk. Inmiddels heeft hij de volgende sticker op zijn auto geplakt: Binnenvaart is filevrij!
Frans van den Boom en Peter Sierat
Frans van den Boom, Peter Sierat en Ben van Zeijl praten na.
oude strijdmakkers
Arie Middelburg, Peter Schoemaker en Leo Welschen
Willem Zonnevijlle was ook in het Westland welkom
Bankiers in the house
Rinie Huijbregts, Edwin de la Combé, Ger van Burik en Frans van den Boom
Theo van Wingerden en Cok Ton
Rene van Zaltbommel, Philip van Antwerpen, Edwin de la Combé en Sjaak Melissant
Adri van Denderen en Hein van der Sande
Dank je
Er ging iets mis met het versturen van uw bericht. Misschien is het gemarkeerd als spam, u kunt het na het lezen van een aantal andere artikelen later nogmaals proberen.
Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!
Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.