Op 13 april werd Dé Aspergewinkel in Den Bosch officieel geopend. Het pand zag er feestelijk uit.
Het aspergeseizoen is officieel geopend!
Het enthousiaste team van ZON fruit and vegetables!
Sjraar Hoeijmakers, voorzitter Raad van Commissarissen Zon Holding, fietst voor een aspergesmoothie.
Het gaat hem makkelijk en lachend af :)
Cheers! Een smoothie met asperges als ingrediënt. Sjraar Hoeijmakers, voorzitter Raad van Commissarissen ZON Holding en Michiel F. van Ginkel, algemeen directeur ZON Holding laten zich het goed smaken.
Saskia van der Haar en Michiel Geraedts van ZON.
"Michiel Geraedts (ZON), Daan Van der Beek, senior catagory manager vers en en Ben Schuurman, commercieel manager Vers van Jan Linders. Ben Schuurman: "Dit is een heel mooi initiatief, alle retailers profiteren van deze promotie voor asperges."
"Lauran Geurts, voorzitter PC Asperges, Koen Kelders (ZON) en Maarten van 't Hof (Coop). Maarten: "Het is mooi dat ZON de eerste stap zet voor een generieke promotie van asperges. We zouden hier met de hele keten aan moeten werken!"
Proef, ontdek en beleef zijn de drie kernwoorden die overal terugkomen in de winkel. De consument leert hier alles over de asperge.
Het initiatief komt van ZON fruit and vegetables.
Van asperges valt veel te brouwen:zelfs bier!
De asperges staan gekoeld.
Kookboeken, plankjes, sausjes....
Vlaaitjes en ijs!
Combinatiepakketten voor heerlijke soepen.
Keuze genoeg. Rechts onderin de worstebroodjes. Volgens de kok een goede combinatie van Brabant en Limburg :)
Heerlijke hapjes
Meerdere malen per week zal een kok het publiek verrassen.
Groen en wit
Het team van ZON
Speciale Asperge-zakjes. De consument kan zichzelf bedienen.
Likeur.
Borden om de asperges op z'n mooist te presenteren.
Dé aspergewijn.
Ook conserven zijn er te vinden.
Wat eten we vanavond? #aspergetijd
#aspergetijd
Hoe groeit de asperge?
De tafel is gedekt!
Dank je
Er ging iets mis met het versturen van uw bericht. Misschien is het gemarkeerd als spam, u kunt het na het lezen van een aantal andere artikelen later nogmaals proberen.
Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!
Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.