Peet van Adrichem en Geerten van der Lugt (Blgg Research / NMI)
Gerrit Drankier van Luiten Greenhouses
Het nieuw geopende Techno Centrum Glastuinbouw. Verschillende bedrijven tonen hun innovaties.
Duijndam Uitzendgroep is ook participant geworden van de Demokwekerij
Onder andere Festo, Siemens, Metazet/Formflex, WPS Horti Systems, Lacquey, TU Delft/Accenda, TNO Glastuinbouw en Wageningen UR tonen innovaties.
Marco Geeratz van Bogaerts Logistics. Hij in het aanspreekpunt voor Nederland.
De man van (het) staal en Marco van den Bergen van Wiretec Draadproducten.
Onze moppentrommel: Arco van der Mout
"Nina Meijerink en Erik Passchier van Powerhouse. Ze zijn participant geworden bij de Demokwekerij. Nina: "Het is opvallend dat er tijdens de tuinbouwopleiding praktisch geen aandacht wordt besteed aan 'Energie'. Daar willen middels deze participatie verandering in brengen."
Drie motorrijders op een rij: David de Wit (Pentair Valves & Controls Sales Netherlands), Henk Mooij (SPX Flow Technology Horticulture) en Theo Kleijweg (TK Topboiler)
Jerry Arkesteijn en Joost van Ruijven van Beekenkamp Verpakkingen. Ze staan bij het Fragola reksysteem. Voor aardbeiteelten die naast extra hoogte en dus stuurbaarheid ook extra volume eisen is er nu de nieuwe fragolabak. Deze wordt gebruikt in de aardbeienteelt. De bak is te gebruiken in diverse systemen als table-top, op goten maar ook prima op lage dammen vanwege de optie voor trosopvang aan de bak. Deze substraatbak is gemaakt van PP-materiaal en stoombaar.
Babs Jasper van Elasol
Edwin Dekker, Jan Vos en Peter Kamp van Priva
T/m donderdag 16.30 uur was Barry Roessen de salesman van de week bij Leen Huisman. En daarna ...
Wouter Vuijk van Revaho
Gerlof Venema van De Gier Drive Systems
"Maarten Oevering vertelt over de proef "Delft Blue Water". In de Demokwekerij wordt onderzoek gedaan naar het effect van gezuiverd, gebruikt stedelijk water."
Een andere proef in de Demokwekerij gaat over het effect van vegetatief danwel generatieve sturing.
Futagrow: Hier worden tomatenplantjes die in al een bloemetje hebben in kokos gezet. Het groeit verder op water.
Futagrow: Er worden proeven gedaan met LED-belichting
Futagrow: Doordat het druppelwater meteen wegzakt blijft de goot schoon. De druppelaar staat wel altijd aan.
Samevatting van de Futagrow-proef
Nico Hanemaijer (Demokwekerij), Hans Zwinkels (Prominent) en Ary de Jong (Demokwekerij)
Collega Annet druk bezig met de fotoreportage. Al gezien hoe Gerrit Drankier erop staat?
Interesse voor de stand van De Gier
TNO Glastuinbouw wilde eigenlijk wel een voedsel 3D-printer plaatsen maar dat was niet mogelijk. Aan de hand van de 3D-printer worden nu gesprekken gestart, vertelt Tom Duijne.
Leon Lankester van Agro Adviesburo bekijkt de stand van Lacquey.
Bart van Tuijl geeft uitleg in de stand van de WUR.
Bij Jiffy staat teeltadviseur Jan Laurense te kletsen met Erik Swertz
Roy Wubben geeft uitleg over de toekomst van de Demokwekerij.
Roy Wubben van de Demokwekerij.
Het lespakket Kas in de Klas voor TNO.
Uitleg over diverse proeven> Deze gaat over de effciency van CO2-opnames.
Futagrow trekt uiteraard veel bekijks.
Internationale interesse.
Het project Humid Away om de temperatuur en vochtigheid in de kas beter te beheersen.
Jukka Huttunen van NovArbo bij hun project HumidAway.
Bas Visser van AgriSensys. De sensoren van AgriSensys worden nu geleverd in een praktische koffer. Zo is ook het verhangen van de sensoren eenvoudiger.
Metazet en Formflex, op het moment van de foto druk met het geven van presentaties maar uiteraard vertegenwoordigd. Vanuit Metazet is de Demokwekerij oorspronkelijk opgezet met als doel telers en toeleveranciers dichter bij elkaar te brengen.
Stefan Persoon van Inno-Agro.
Dank je
Er ging iets mis met het versturen van uw bericht. Misschien is het gemarkeerd als spam, u kunt het na het lezen van een aantal andere artikelen later nogmaals proberen.
Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!
Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.