Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Fotoreportage Zeeuwse fruitteeltdag

Afgelopen vrijdag 7 juni werd de Zeeuwse Fruitteeltdag weer gehouden. Dit jaar voor het eerst in de Zeelandhallen in Goes. Door het prachtige weer op deze dag was het een komen en gaan van telers en geïnteresseerden, maar leek grote drukte niet door te zetten. Al met al waren toch 1200 bezoekers op de beurs af gekomen, een stuk meer dan de 800 van twee jaar geleden.



De ventilatoren van leverancier Kiers trokken veel telers naar de stand omdat hiermee de lucht in koude nachten gemengd kan worden en zo de effecten van nachtvorst kan verminderen. In de demonstraties buiten werd een tractor-spuitcombinatie geshowd op GPS en afstandsbesturing, dus erg interessant. Menig teler ging van deze beurs met een hoop nieuwe kennis van middelen en machines naar huis.


Bij BASF was er de 'Bellis-bak actie' waarbij er een oPad mini te winnen was. Het was voor de deelnemers de bedoeling om de gouden appel of peer te trekken uit de "bak". Tien mensen is het op deze dag gelukt. De winnaar op de fruitbeurs in Goes was: Jaïr Joosen uit Krabbendijke

Klik hier om de fotoreportage te bekijken

Auteur: Andrea van den Hoven
Bron: www.agf.nl
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer