Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Veertig kilo cocaïne ontdekt in meloenencontainer

Tijdens een reguliere controle heeft de Douane in de Rotterdamse haven zaterdag op de ECT een partij van 40 kilo cocaïne onderschept. 



De verdovende middelen werden aangetroffen in de luiken van de koelmotor van een reefer container met meloenen uit Honduras. Via een tussenstop in Panama kwam de container in Rotterdam terecht. De meloenen waren bestemd voor een Nederlands bedrijf, maar dat bedrijf heeft vermoedelijk niets met de smokkel te maken.

HARC-team
Het HARC-team, een inmiddels 27 jaar oud samenwerkingsverband van Douane, FIOD, Zeehavenpolitie en het Openbaar Ministerie in Rotterdam heeft de zaak verder in onderzoek. De drugs, met een straatwaarde van drie miljoen euro, zijn inmiddels vernietigd door het Team Bijzondere Bijstand (TBB) van de Douane.

Bron: OM

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer