Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Mini-komkommers en augurken aan de klok bij ZON

Vandaag zijn er aan de klok van ZON fruit & vegetables mini-komkommers en augurken beschikbaar van Tuinbouwbedrijf van den Beuken uit Maasbree. Vanaf volgende week levert teeltbedrijf Pekam (Stefan en Peter Leurs) ook beide producten aan. Naast de standaard 12 kilo klapbak worden de mini-komkommers ook verkocht in een ZON doos van 32 stuks.

Leander van de Griend, Product Manager ZON: "Het snackgroentensegment is nog steeds groeiende, waaronder de mini-komkommers. Augurken is een nichemarkt, waarbij de augurken van ZON bestemd zijn voor de Duitse markt en Nederlandse groentespeciaalzaken. Wij zijn trots om onze klanten te bedienen met deze mooie producten van eigen bodem."

De eerste augurken werden gekocht door Willem Dijk AGF. "Vandaag  krijgen wij weer de eerste Hollandse augurken binnen. Het seizoen is weer begonnen", aldus Ivo van der Meer. 

Voor meer informatie:
Leander van de Griend
ZON fruit & vegetables
+31 (0)77 3239777
leander.van.de.griend@royalzon.com
www.royalzon.com

Ivo van der Meer
De Ossenboer 2
7547 SJ Enschede
+31  (0)53 4864 746
ivo@willemdijk.nl 
www.willemdijk.nl

Publicatiedatum: