Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Kenia: wereldleiders eten heerlijk van afgekeurde groenten

Wereldleiders hebben heerlijk gegeten van Keniaanse groenten die zijn afgekeurd door de Engelse supermarkten. Per week wordt er 40 ton aan voedsel in Kenia verspild. De levensmiddelen, die werden geserveerd gedurende een allesomvattende sessie van het Unep regeringsbureau en het mondiaal ministeriële forum (GC-GMF) te Nairobi, zijn afgekeurd vanwege uiterlijke tekortkomingen.

Al veel jaren spelen de strenge regels, die supermarkten hanteren voor het accepteren van groenten, de telers parten. Door de uiterlijke tekortkomingen worden de producten vaak onder kostprijs verkocht. 

De receptie voor nul verspilling is georganiseerd om meer begrip te kweken voor het verspillen van groenten en om het project denk, eet, bespaar te steunen.
Reduceer uw voedingsmiddelen uitgave (een initiatief in januari gelanceerd door Unep) bracht de FAO en zijn partners er toe om 5.000 mensen te eten te geven en de beurs van Düsseldorf onderzoekt momenteel de verspilling van voedsel in de totale keten. 

Bron: businessdailyafrica.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer