Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Tadzjikistaanse aardappeloogst stijgt met meer dan 100.000 ton j-o-j

Aan het einde van de laatste werkweek hadden de Tadzjiekse aardappeltelers in het huidige seizoen ongeveer 740.000 ton aardappelen geoogst. Dit is 100.500 ton meer op jaarbasis. Volgens het ministerie van Landbouw van Tadzjikistan werden in 2021 aardappelen gepoot op een totale oppervlakte van 34.180 hectare. Op 12 november werden aardappelen geoogst van een areaal van 32.550 hectare.

Ongeveer 387 mln ton aardappelen werd geoogst in de regio Sughd, en 108 mln ton in de regio Khatlon. Aardappeltelers van de autonome regio Gorno-Badakhshan oogstten 18.590 ton aardappelen, en in andere regio's van het land bedroeg de oogst 225.000 ton.

Bron: east-fruit.com

Publicatiedatum: