Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Wit-Rusland heeft twee keer zoveel AGF in bewaring

Volgens de Wit-Russische onderminister van Landbouw Vladimir Grakun zijn de zogenoemde stabilisatiefondsen (land- en tuinbouw-producten die de overheid tussen de seizoenen opslaat) dit jaar nagenoeg verdubbeld. Staatslandbouwbedrijven hebben bijna 1 miljoen ton aardappelen, 631.000 ton groenten en 170.000 ton fruit ingezameld.

Deze hoeveelheden zullen aan de binnenlandse vraag in Wit-Rusland voldoen en zullen een exportpotentieel bieden. Dit jaar zijn de stabilisatiefondsen over de hele linie nagenoeg verdubbeld, inclusief de hoeveelheid aardappelen, wortelen, kool, uien en appelen die door de overheid zijn opgeslagen.

Bron: eng.belta.by

Publicatiedatum: