Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Salades naar keuze uit automaat

EnjoyRise, gevestigd in Orlando, heeft een automaat geïntroduceerd die gebruikers in staat stelt om salades zelf samen te bestellen met toppings naar keuze. Klanten kunnen bestellingen plaatsen via een app. 

De eerste EnjoyRise machine, die de verse ingrediënten uit 22 roterende, gekoelde, doorzichtige compartimenten serveert, is geplaatst op het hoofdkantoor van Aspire Health in Orlando.

Klanten kunnen kiezen uit salades met wel zes toppings, te koop vanaf $7. Er is een toeslag van $1 per proteïne voor gegrilde kipfilet en in blokjes gesneden kalkoen met verse kruiden.

Er is ook yoghurt te koop via de automaat. De yoghurt kost $5.99 en kan worden belegd met blokjes appels, bessen, granola en druiven.

Bron: vendingtimes.com

Publicatiedatum: