Het VK is in de ban van een groententekort, dat veroorzaakt is door hevige regens gedurende de afgelopen weken. Gewassen in Lincolnshire werden getroffen, waaronder bloemkool, broccoli en witte kool.
Een restaurant in Manchester heeft op social media z'n problemen geuit. Amma's Canteen beschreef het tekort als 'een probleem dat het bedrijf op z'n grondvesten doet schudden en een onnoemelijke teleurstelling voor de consumenten met zich meebrengt'.
Het restaurant liet weten: "We hebben erover gedacht het restaurant neem je eigen bloemkool mee te maken, omdat we de hoop aan het verliezen zijn!" Gelukkig kwam het restaurant tegen zeer hoge prijzen een voorraad bloemkool tegen die nu op een geheime locatie in Manchester bewaard wordt.
Verwacht wordt dat spruiten ook door het weer getroffen worden. De onverwacht natte zomer heeft ervoor gezorgd dat bepaalde groenten van online supermarktwebsites verdwenen zijn.
Volgens manchestereveningnews.co.uk houden de tekorten tot september aan.