Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
FSIN

Bezorgen & eten op de winkelvloer: twee grote groeimarkten

De wereld van eten en drinken verandert snel en is veel groter dan alleen de supermarktomzet. Bezorgen en eten op de winkelvloer zijn twee grote groeimarkten, ziet FSIN. Jumbo en Plus startten al eerder met keukens op de winkelvloer en Poiesz bezorgt in samenwerking met Smaak al langer maaltijden thuis. AH kondigde aan dat hun winkels gaan veranderen. Meer vers en meer ruimte voor eethoekjes. Ook zijn er gesprekken met onder andere Thuisbezorgd.nl over het thuisbezorgen van warme maaltijden vanuit de supermarkt.

De ontwikkelingen passen in het veranderende foodshoppergedrag. Volgens FSIN wordt het des te belangrijker voor de spelers in de markt om een strategie te vormen en richting te kiezen om te kunnen profiteren van de potentiƫle groei. Klik hier voor het artikel van FSIN

 

Publicatiedatum: