Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Update van voorgenomen fusie tussen J Sainsbury en Asda Group

In een gezamenlijke verklaring heeft een vertegenwoordiger van Asda en Sainsbury's het volgende gezegd: "J Sainsbury en Asda Group woonden een hoorzitting van het Competition Appeal Tribunal bij over het proces en het tijdschema van hun voorgenomen fusie. Het Hof oordeelde ten gunste van de Partijen en was van mening dat het tijdschema en het bijwonen van een  grote hoorzitting niet eerlijk zou zijn."

"De Partijen namen deze stap met terughoudendheid en kijken uit naar een hernieuwde, constructieve samenwerking met het CMA en Panel."

Bron: corporate.asda.com

 

Publicatiedatum: