Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Samskip verwerft operationele controle Coolboxx

Samskip, Visbeen Transport en Post Kogeko Logistics hebben aangekondigd dat reeferbedrijf Coolboxx is getransformeerd tot een verhuurbedrijf van 45 ft reefer containers. In een verklaring zegt het in Nederland gevestigde Samskip dat de drie bedrijven door de transformatie van Coolboxx in een verhuurbedrijf hun eigen reeferactiviteiten zullen voortzetten. De drie partners blijven wel aandeelhouder in de holding, die eigenaar is van de containervloot.

Alle Coolboxx-medewerkers zijn onlangs al verhuisd naar het hoofdkantoor van Samskip en de activiteiten worden voortgezet onder de naam Samskip Coolboxx. Directeur Sjaak Melissant van Coolboxx zegt in een reactie verheugd te zijn om toe te treden tot Samskip. "Hierdoor kunnen we een snellere groei realiseren door toe te treden tot het Samskip-netwerk."

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer