Tina Stoklosa eet al vijf jaar uitsluitend fruit. Samen met haar verloofde Simon Beun woont de geboren Belgische in Zuidoost-Azië. De twee zijn fruitariër en eten alleen fruit. Dagelijks krijgen ze tussen de 2.000 en 4.000 calorieën binnen, waaronder wel 30 bananen.
Stoklosa begon in 2013 met een 'reinigingskuur' maar stopte er nooit meer mee. Ze vertelt dat ze sindsdien van kledingmaat 44 naar 36 is gegaan. "Mijn hele volwassen leven heb ik geworsteld met overgewicht en na ieder dieet kwam ik toch weer aan. Ik werd er radeloos van. Toen ik op het internet een recept voor groene smoothies zocht, ontdekte ik dat een hele groep mensen zich fruitariër noemt," vertelt ze. "De meesten van hen zagen er blakend uit en hadden zoveel energie dat ze zelfs duursporten beoefenden. Ik was geïntrigeerd en besloot zelf een week lang alleen fruit te eten als ontgiftingskuur."
"Ik voelde me die hele week fantastisch, vrolijk en zelfs 'high' en besloot mijn oude voedingspatroon voorgoed vaarwel te zeggen. Dit was echter gemakkelijker gezegd dan gedaan want de eerste twee jaar verlangde ik heel vaak naar gekookte maaltijden."
Volgens gladstoneobserver.com.au heeft het stel al in geen twee jaar hun tanden gepoetst. Ondanks hun suikerrijke voeding zijn de twee ervan overtuigd dat hun tanden schoon blijven dankzij de vezels in het fruit. "Toen ik na drie jaar bij mijn tandarts op controle ging, riep zij er haar collega's erbij omdat mijn tanden er zo goed uitzagen. Probeer dit niet met gedroogd fruit want dat plakt aan het gebit en veroorzaakt gaatjes," aldus Stoklosa.